Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak  iletişim departmanımızın belirtmiş olduğu banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerin olası sebeplerle iptali yerine değişimini yapabilirsiniz. Değişimlerde Kargo  alıcıya aittir.

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Niğde merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla ücretsiz gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi zaman dilimlerinde saat 6 'ya kadar siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günü ise saat 3 e kadar yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 3 ten sonraki ve pazar günü verilen siparişler pazartesi günü kargolanır.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 Teslimatın gerçekleşmesi durumda kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Ödemeyi dilerseniz kredi kartınızla dilerseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz.

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.