Mobirise

Hakkımızda

14 Ocak 2017 yılında Niğde ilinin Merkez ilçesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en kaliteli ve en yeni tasarım tespihlerini tesbih severler ile buluşturmaktadır. Gerek kalite anlayışı gerekse tesbih konusundaki deneyimi ile müşterilerine güven sağlamaktadır. En çok değer verdiğimiz nokta ise ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,üçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen lider tesbih satış zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmaktır.

Misyon

Hizmet verdiğiniz sektörde her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje (tesbih) için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.
İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Vizyon

Üstlendiği işleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Tesbih Style bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.